محل تبلیغات شما
روغن درمان شپش موی سرمزایا و اطلاعات:
۱) بدون عوارض مصرف.
۲) گیاهی و ارگانیک (مواد طبیعی)
۳) قابلیت اوسیدیال (نابود کننده تخم شپش مو)
۴) سهولت در مصرف.
۵) برترین داروی ترکیبی طبیعی ضد شپش ایرانی.
۶) قابل استفاده جهت کودکان ۲ سال به بالا.
۷) قابل استفاده جهت افرادی که نسبت به داروهای شمیایی مانند: پرمترین و لیندان و . حساس هستند. 
۸) عدم مقاومت ه به این ترکیب منحصر بفرد.
۹) قابلیت پوسیده نمودن تخم شپش، بدون آسیب به بافت موها.


تماس جهت سفارش:

09195704592  اسکندریشپش موی سر چیست؟


شپش موی سر ه ای است که به عنوان نوعی انگل اجباری بدن محسوب می گردد، یعنی: این ه جهت حفظ بقاء زندگی خود باید همیشه در سر و موهای انسان مستقر گردد و از خون سر تغذیه نماید و چرخه زندگی خود را ادامه دهد.
رنگ بدن شپش موی سر، خاکستری تا قرمز می باشد.
شپش موی سر دارای شش پا، و دو شاخک بر روی سر جهت سوراخ نمودن پوست سر می باشد، طول اندازه بدن شپش بین 2 تا 3 میلیمتر بوده، و معمولا شپش ماده کمی از شپش نر بزرگتر است.


چرخه زندگی شپش چگونه است؟


شپش موی سر تقریبا هر 4 ساعت یکبار پوست سر را سوراخ نموده و از خون سر تغذیه می نماید، طول عمر این ه حداکثر 40 روز خواهد بود، و در صورت عدم دسترسی به فرد میزبان، می توانند حداکثر تا 72 ساعت زنده بمانند و در طول عمر خود قادر است به طور میانگین روزانه 5 الی 10 تخم بر روی ساقه مو تخم ریزی نماید، و این تخم ها توسط یک ماده بسیار چسبنده محکم به تار مو میچسبند.

معمولا این تخم ها در فاصله 4 میلیمتری یا 4 سانتیمتری، به دلیل مساعد بودن دما و رطوبت کافی از پوست سر قرار دارند، و مشاهده این تخم ها در فواصل بیش از 4 سانتیمتری مو، غالبا جنین زنده یا تخم زنده شپش نبوده و پوسته محافظتی آنان بوده که طی فرایند رشد و تکامل از پوسته خود خارج شده اند و فقط پوسته آن بر روی تار مو باقی مانده است. 

تخم ها در صورت مساعد بودن وضعیت دمای محیط معمولا پس از 7 الی 10 روز از تخم ها خارج می گردند و پس از گذشت حدود 24 ساعت قادر به تغذیه از خون سر خواهند بود.

دانشمندان ثابت نموده اند که شپش به دلیل سیستم قدرتمند تنفسی خود میتواند در مایعات آب و روغن، مدت 3 الی 6 ساعت کاملا زنده بماند.

بهترین دما برای رشد و زنده ماندن شپش موی سر 28 تا 35 درجه است.

شپش و تخم های آن تحمل دمای بیش از 55 تا 60 درجه به بالا را ندارند و در این دما نابود میگردند.

مثل: قرار دادن شپش در آب داغ یا شستشوی البسه در دمای بالا.


نحوه انتقال و ابتلا چگونه است؟


در واقع شپش موی سر از طریق راههای زیادی قابل انتقال می باشد، و مهمترین  مواردی که احتمال انتقال را افزایش خواهند داد، شامل: ارتباط مستقیم موی فرد سالم با فرد مبتلا می باشد، مانند: در آغوش گرفتن طولانی مدت که معمولا در مهد کودک ها و مدارس به دلیل ارتباط دوستانه کودکان با یکدیگر هستند، بسیار شایع است.

موارد دیگری مانند: استفاده مشترک از البسه، شانه، حوله حمام، رخت خواب، و لوازم پیرایشی آرایشگاهها و . نیز در انتقال شپش نقش بسزایی دارند.


علایم مهم ابتلا به شپش مو چیست؟


مهمترین علایم ابتلا به شپش، خارش شدید پوست سر به ویژه در قسمت دور گوش و پشت سر می باشد، البته در برخی افراد خارش سر معمولا بسیار کم یا بدون خارش خواهد بود، خارش پوست به این دلیل است که شپش پس از هر بار خونخواری از سر، بزاق دهان خود را زیر پوست سر تزریق مینماید و این بزاق پس از چند ساعت، موجب خارش شدید پوست سر می گردد.

درمان قطعی شپش موی سر

خدمات کامپیوتری,تعمیر کامپیوتر

سر ,شپش ,تخم ,موی ,پوست ,ها ,موی سر ,شپش موی ,پوست سر ,پس از ,می باشد،

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آپدیت نود 32،آپدیت جدید نود،آپدیت جدید نود 32،نود 32 آپدیت کرایه منزل مبله روزانه درشیراز Wholesale Minnesota Wild Jerseys NHLAt Lower Price. mulmocenic عزیزان من هیئت دیوانگان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان بم quitokovsprov دانلود پروژه آمار دبیرستان (:My world Congress 60 ☆